Gör måltiden smidigare med denna stilrena lunchlåda och matchande bestickset. Det rymliga facket håller maten fräsch, prydligt organiserad och redo att avnjutas. Det medföljande besticksetet förvaras i ett separat fack ovanpå lunchlådan, vilket gör den enkel att ta med till jobbet, skolan eller på resan.
0,93 kg
| Antal | 10 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 85,00 | 82,50 | 64,00 | 62,00 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtryck | 0,93 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PP plast |
| Storlek | 11,5 x 21,5 x 5,8 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 45x60x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159725909 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1782 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |