Njut av dina favoritdrinkar med Man, ett 2-delat 200 ml glasmuggset med matt finish, tillverkat av högkvalitativt soda-kalk-glas för exceptionell klarhet och hållbarhet. Dessa mångsidiga muggar har en elegant, modern design och är perfekta för servering av vatten, juice eller cocktails.
0,66 kg
| Antal | 10 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/st | 198,00 | 158,00 |
Havregryn
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Borosilikatglas |
| Storlek | 8,2 x 7,5 x 7,5 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 16kg |
| Vikt | 15,2kg |
| Förpackning | 45x52x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159730026 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1433 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |