Keramikmugg med modern design och matt finish. Volymkapacitet 370 ml. Alla dekorationsmetoder tål maskindisk. Levereras i en återvunnen presentförpackning av kartong.
0,43 kg
| Antal | 10 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 80,00 | 62,00 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 20 |
| CO2-avtryck | 0,43 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik |
| Diameter | 9,5cm |
| Storlek | 9,1 x Ø 9,5 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 32x54x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159554905 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 16766 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |