Färgstark, hudsäker ansiktsfärg för att skapa djärva flaggmotiv vid idrottsevenemang, festivaler eller firanden. Den är lätt att applicera och ta bort och är perfekt för att visa laganda eller heja på ditt land.
0,06 kg
| Antal | 10 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 27,50 | 26,25 | 21,00 | 20,00 |
Gul
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 0,06 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PP plast |
| Storlek | 7 x 4 x 1,5 cm |
| Förpackning | 400st |
| Bruttovikt | 11,5kg |
| Vikt | 10,8kg |
| Förpackning | 40x20x33,5cm |
| GTIN / EAN | 8713159748618 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |