Ash återvunnen vikbar väska med dragsko har ett huvudfack med dragskoförslutning och en blixtlåsförsedd framficka som väskan enkelt kan vikas ihop i för enkel transport och förvaring.
0,51 kg
| Antal | 10 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 65,00 | 62,50 | 49,00 | 48,00 |
Gråmelange
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 35 |
| CO2-avtryck | 0,51 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 210D av Återvunnen PET Polyester |
| Storlek | 37 x 44 cm |
| Förpackning | 150st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10kg |
| Förpackning | 49x44x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159577959 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9634 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |